Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mé celé jméno je Adventure King Pure Soul ("Momo"),

narodil jsem se dne 7.4. 2009 v Děčíně v CHS Pure Soul mamce CHCZ ARWEN FAMOUS GOLD a taťkovi CHCZ,CHPL, CHSK HEARTBREAKER IS FRIENDLY. Mám 6 brášků a dvě sestřičky. Narodil jsem se 4. v pořadí v 15:41 hod., jako štěňátko s nejmenší porodní váhou a taky nejklidnější povahou. Vyrůstal jsem ještě s tetou Barčou, která mi taky dala kus výchovy a učila mě, jak se chovat k ostatním pejskům.

Původně páníci měli štěňátko zamluvené v jiné CHS, ale jelikož jim neseděla komunikace paní chovatelky a s mamčou Irčou Zárubovou se znali už delší dobu, rozhodli se pro mě:))) Zasvědcení vědí, o kterou chovatelku se jedná;))

7.6. 2009 si pro mě přijeli páníci z Ostravy, aby si mě odvezli jako předposledního domů. Cesta z Ostravy do Děčína je však dlouhá, a proto se páníci domluvili a přespali u nás do druhého dne, kdy jsme v 10hod. vyjeli domů. Cesta byla úmorná, bylo teplo a mně bylo smutno. Když jsme vyjížděli vylezl jsem paničce málem až na hlavu, protože jsem chtěl zpátky za mamčou:(((  Pak jsem ale zjistil, že to nemá cenu a stočil se nové paničce na klíně. Celou cestu jsem trošku poplakával. Když jsme přijeli domů, byli jsme všichni tak unavení, že jsme lehli a spali až do rána. Já sice trošku plakal, ale vždycky ke mě vstali a zpátky mě uhajali nebo mě hladili u postele.

Teď už jsem doma pár týdnů a musím říct, že se mi tu moc líbí. Dělají se mnou blboviny, učí mě poslouchat a čůrat venku ( to jako nechápu, proč, když doma v teple se to dělá nejlépe...a hlavně do peřin, to je teprve žůžo...:)))Když je mi smutno, vždycky mě vezmou k sobě a mazlíme se, to se mi pak vůbec nestýská a většinou spokojeně usnu.

Papkám Eukanubu Puppy & Junior Large Breed, ze začátku mi to moc nejelo, ale když jsem zjistil, že panička nehodlá povolit a stejně dostanu do misky to samé, nezbylo mi, než začít jíst. Ach jo, další neúspěch na bitevním poli:((( Teď už papkám krásně a vylížu pokaždé celou misku. Také za svůj pitný režim se nemusím vůbec stydět, přispívám tím ke správné kondici své paničky...jo jo třetí patro bez výtahu je třetí patro, paničko;)))

Mám krásná veliká kukadla, na které, říká panička, bych měl dostat zbrojní pas, protože si jimi většinou vynutím, co zrovna potřebuji:))) Kromě paničky teda, na tu to neplatí:(((, ale to se časem vypiluje;)))

Jo a tobě mamčo z Děčína mám vyřídit moc pozdravů a díků za všechno, co jste pro páníky udělali a stále děláte;))