Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

26.7.09

Rostou mi nahoře první dva třenové zoubky. Koušu a koušu a koušu, ale jen to, co smím (kromě nabíječky na NB od mamkymoc nadšená nebyla)

28.7.09

Zrovna mám problémy s ouškama (tedy spíše s levým, pravé je prý téměř dobré). Kapeme tedy kapky Surolan dvakrát denně 5 kapek. Jsem vzorný pacient a kapání snáším velice dobře, ani nehnu hlavičkou a to masírováníčko potom, to si náležitě vychutnávám Paní doktorka konstatovala, že jsem citlivý a strašně klidný pejsek, že takhle jí kapání do ucha snáší málo pejsků. Budeme kapat 10 dnů a 11.8.09 jdeme na kontrolu, zase k paní doktorce (slouží více veterinářů, ale paní doktorku máme všichni nejraději).

9.8.09

Tak už mám první dva přední zuby celé venku a dole mi vypadl jeden přední, ostatní se zběsile kývou. Místo toho vypadlého dole se tlačí už nový. Vypadám teď jako veverkaJo a už dáváme 14 dní kloubní výživy Caniviton Forte.

11.8.09

Tak jsme byli na kontrole a ouška mám naprosto v pořádku. No to by bylo, když jsme tak poctivě kapali...A byl jsem pochválen paní doktorkou, že mám vynikající pigment, že takový snad ještě ani neviděla u tak světlého pejska a že budu výstavně asi nadějný, díky krásnému zbarvení, skvělému pigmentu a krásné hlavě.

28.8.09

Vypadla mi první stolička a mamča ji našla, takže ji má schovanou a ostaní se pěkně kývou. Plyšáci to odnesli, mají červené fleky po těle...

20.9.09

Koupili jsme vincentku a stříkáme do oušek(na radu paní doktorky;-). Pěkně se čistí a pak jen utřeme, co z nich vyteče.

12.10.09

Mám zánět spojivek. Kapeme ATB kapky a pak jdeme na kontrolu. Jinak dole jeden P1 kouká ven a druhý se tlačí, tak ho necháme zkontrolovat, jestli vyleze nebo mu bude potřeba pomoci.

6.1.10

Strašně mi natekla tlapička, a tak jsme jeli za paní doktorkou. Měl jsem zánět, dostal jsem ATB a injekci od bolesti a jelo se domů. Doma mi druhý den ťapka praskla a vše vyteklo a už je to OK.

9.1.10

Podařilo se mi z linky ukořistit kost na polévku (hovězí) a kus schramstnout, než mi to páníkové sebrali...Takže v noci jsem zvracel a zase jsme jeli za paní doktorkou. Dostal jsem zase dvě injekce...Jestli já nebudu mít za chvíli ten kožich jak cedník...Další den už to bylo dobrý;) Dokonce to splnilo svůj účel, nervou do mě ty odporné granule a dostávám rýži s masíčkem, Jupííííjou!

14.6.10

Podařilo se mi venku si kusem plechu přeříznout tepnu na tlapce:( Následovala rychlá cesta k veterináři, kde mi pacinku sešili a já ji měsíc nesměl přemáhat = žádné hraní s kamarády, žádné velké běhání...

21.6.10

Ráno si panička všimla, že čůrám krev...diagnoza: Zánět močového měchýře. Vyfasoval jsem ATB a "klid na lůžku"...je to docela pech, protože mám ještě zavázanou tu ťapku...

5.7.10

Močové cesty už mám zdravé, ale dostal jsem zánět uší:( Pan veterinář říkal, že je to z toho, že jak jsem ztratil tolik krve, tak mám oslabenou imunitu. Koupili jsme tedy multivitamin a dáváme poctivě každý den:( Snad se to zase všechno spraví... Kapeme kapky OtoPet

26.11.10

Mám zase zánět v uších:( Dostal jsem kapky Surolan a po vykapání celé lahvičky jdeme na kontrolu. Potom budeme preventivně kapat Vetriderm.

25.10.10

RTG kloubů: DLK 0/0, DKK1/1